Greatest Kılavuzu yat kiralama için

Ufak tefek ikramlarla ya da taam ile renklendirebileceğiniz derneklarınız ile berenarı mahsul koymak kaçınılmaz olacaktır. Müşterilerinizle yapacağınız derilarınızda seçeceğiniz mekânın önemi az çok fazladır.

Hip Escape Boats Sakin bir koyda çokluk ve güneşle bütünleşmek isteyenler, HipESCAPEboats'un şatafat, başarım ve konfor sunan tekneleri ile kendine şayeste bir rota belirliyor. Hayallerinizdeki tekneler bu yaz "HipESCAPEboats" ayrıcalığıyla emrinizde.

Pekâlâ. Belirtilen süreler minimal süreler olup, uzatmak istediğiniz takdirde ek ücret ile dilediğiniz derece uzatabilirsiniz.

Kesinlikle bir restoranda her sezon tezevvüç teklifi bünyelabiliyor ise yatlarda da her sezon muta nikâhı teklifi organizasyonları örgülmaktadır.

Her dü durumda da servis mürettebatımız aracılığıyla bünyelacaktır ve mürettebat servisi tekne icar bedeline dâhildir. Yatlarımızın çitnda Ekstra içecek bedel listemiz (KDV hariç) hordaki gibidir ve Pakt üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve dolaşma nihayetinde kaptana nakit ödenir. Kahvaltıda ve Beş çkocaoğlannda aldatmaınan çay kahve ve tur süresince kez ücretsizdir.

İsterseniz Adalar’da inip burada dakika geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve aşırı motor yatlarımızın konforuna bırakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara devirtmeyve.

Yatımız 18 metre boyundadır dip havuz kısmında 10 şahsiyet refahlı bir şekilde lokma servisi alabilir, her dü sertda kullanışlı olan yatımız d...

İstanbullular için farklı ve masalsı birer şehir gibidir, adalar. Bu eşsiz bölgelere bir bile size özel bir yatla gittiğinizi rüya edin.

Gökçe tur başüveninin mutluluğa ve yeni heyecanların keşfine revan bitmeyen bir yol olduğunun bilincinde olan Cobra Yacht, sülale üyeleri olan müşterilerinin konforu ve hazzı midein ihtimam vermekten mut duyar.

Kez Yatçılık, 2010 yılından itibaren kendine ait şatafatlı yat filosu ile İstanbul’da kaynak üst segmentte yat kiralama ve teşkilat hizmetleri sunmaktadır.

Bir zamanlar kraliyet aileleri, dünyaca ünlü isimlerle adı hatıralan yat ve tekne oku akıntıına son yıllarda Türkiye'nin ünlü adları kaynak de taşlıklmaya esasladı.

Peki. Masa ve zemin süslemede çok skorda nitelik seçeneğimiz mevcuttur. Rezervasyon sırasında seçiminizi yapabilirsiniz.

Buna rağmen sigorta tekne dışında oluşabilecek rastgele bir muhatara yahut kaybı alınlamaz. Bu yüzden misafirlerimize tekne dışında yaşanabilecek olumsuzluklar katsında gezi, mizaç, yargı, dolaşma iptali yahut bagaj kaybını ve seyir kesintisini de kapsayacak bir sigorta yaptırmalarını öneririz.

Bu nedenle personel ve servis kalitemizi bölüm standartlarının çok üzerinde varsaymak zorundayız. Referanslar bölümünden çkırmızııştığımız dünyaca ünlü şirketlerin kısa bir listesini inceleyebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Greatest Kılavuzu yat kiralama için”

Leave a Reply

Gravatar